odwiedzin od
1 listopada 2005

TIPSY

1-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Download
Linki
Bramka SMS
Wszystko dla Twojej komórki
Kontakt

Ebooki

Jak zdać egzamin?
Jak zdać egzamin?
Poznaj metody i sztuczki, aby bezstresowo i zawsze pozytywnie zdać każdy egzamin!

Dobre wypracowania
Dobre wypracowania
Jak samodzielnie pisać wypracowania i otrzymywać z nich wysokie oceny bez większego wysiłku?

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową
Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową
Czy chcesz dowiedzieć się jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić?

Szybka nauka dla wytrwałych
Szybka nauka dla wytrwałych
I Ty możesz skutecznie rozwiązać swoje problemy z nauką.Poznaj skuteczne techniki pamięciowe, umożliwiające bezproblemowe zapamiętywanie wszystkiego czego potrzebujesz.

Psychologiczne przygotowanie do matury
Psychologiczne przygotowanie do matury
Poznaj sekret, dzięki którym zdanie matury to będzie dla Ciebie pestka. I Ty możesz zdać maturę bez najmniejszego stresu!

Kody do gier (tipsy) - T

Kody do gry The Sims: Hot Date (The Sims: Gorąca Randka)

UWAGA!
Aby wpisać jakikolwiek kod należy najpierw wcisnąć [CTRL]+[ALT]+[SHIFT]+[B] (dla wersji polskiej) lub [CTRL]+[ALT]+[SHIFT]+[C] (dla wersji angielskiej).

Nastrojowy Bar:
Włącz jako cheat: "move_objects on". Najpierw zapisz grę dla własnej pewności. Wejdź w menu budowania, użyj ręki i wybierz sima którego chcesz wprawić w dobry humor. Złap go, przeciągnij do dół ekranu i usuń (oczywiście jeszcze go nie straciłeś). Wróć do trybu życia i kliknij na obrazku sima którego wywaliłeś - powinien pojawić się na środku ekranu na ziemi. Nastrój barowy powinien się podniść, jednakże jeśli na raz za wiele razy tak zrobisz to może się nic nie stać!

Mnóstwo kasy:
Jeśli chcesz dostać szybciej kasy to wpisz najpierw: ROSEBUD i potem wpisz jeszcze: !;!;!;!;!;!;!... wpisuj tak długo aż usłyszysz dzwięk. Teraz na końcu zamiast ! wstaw 1 i przytrzymaj [ENTER]. Napisze, że to nie jest cheat. Nie przejmuj się!. Dalej trzymaj [ENTER] , a dostaniesz: 9,999,999$ ,ale uwaga, chcesz mieć więcej!? Kiedy dojedziesz do 9,999,999$ będziesz myślał, że już więcej się nie da, ale trzymaj dalej [ENTER]. Choć nie będziesz tego widział to kasa ci na prawdę będzie rosła! Życie jest piękne :)


Polecamy serwisy

Ebooki

Zwalcz stres
Zwalcz stres
Naucz się zwalczać stres w zarodku i cieszyć się pełnią życia. Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zwalczania stresu.

Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness
Jak osiągnąć wyraźne zmiany we własnej sylwetce i uzyskać wspaniały wygląd w naturalny sposób w ciągu zaledwie 6 tygodni?

Szybkie czytanie dla wytrwałych
Szybkie czytanie dla wytrwałych
Dowiedz się jak nauczyć się czytać, co najmniej 2000 słów na minutę, z pełnym zrozumieniem czytanego tekstu w czasie krótszym, niż 13 tygodni.

odwiedzin od 23 lutego 2005